Передплата 2024 ВЗ

Як отримати допомогу українцям, які надали прихисток переселенцям?

  • 21.06.2022, 16:33
  • 1 389

Українці, які прихистили переселенців, можуть отримати кошти від Товариства Червоного Хреста України

Як отримати допомогу українцям, які надали прихисток переселенцям?
Як отримати допомогу українцям, які надали прихисток переселенцям?

Організація розпочинає виплату компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану по програмі Прихисток через платіжну систему PrivatMoney.

Компенсацію можуть отримати власники житлових приміщень, які безоплатно розміщують у них внутрішньо переміщених осіб (гість повинен мати статус ВПО). Розмір компенсації становить 14.77 грн за одну особу на добу, 450 грн за одну особу на місяць. Кошти будуть перераховані переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney.

Як отримати компенсацію?

  • Зареєструвати своє житло на сайті: prykhystok.gov.ua/, не пізніше наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім'я та по батькові кожної з розміщених осіб та додаючи копії документів, що посвідчують їх особи.
  • В день припинення розміщення внутрішньопереміщеної особи або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку мешканців.
  • Звернутись до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення для отримання грошової допомоги.

Фото: life.pravda.com.ua

Схожі новини