У Маріуполь росіяни перефарбували в'їзд у місто кольорами триколору
- 11.06.2022, 15:15
- 2 004
Назва міста тепер російською мовою – окупанти замінили українську літеру І на російську И. Також усі букви пофарбували у кольори російського прапора
![У Маріуполь росіяни перефарбували в'їзд у місто кольорами триколору](https://wz.lviv.ua/img/360x200/2/654322345665433-8220f482.jpg)
Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
«Окупанти зробили єдине, на що здатні. Забрати, те, що належить іншим. Пофарбувати в кольори ганчірки те, що зроблено іншими. Країна рукож*пих убивць. Мерзота як вони є», — написав Андрющенко.
Тепер назва міста — російською мовою. рашисти замінили українську літеру І на російську И. Також, як повідомляють місцеві мешканці, до верхньої частини знака прикріпили портрет колишнього голови «ДНР» Олександра Захарченка, а знак з гербом міста та з роком заснування зняли.
![](/images/news/2022/06/3456533456.jpeg)
Фото із мережі