Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Зеленського назвали «президентом Левінські»

  • 03.09.2021, 16:30
  • 968

Американський телеканал C-Span розмістив відео перемовин між президентом України та міністром оборони США. Також видання надало текстову розшифровку відео, де Зеленського позначили як "президента Левінські"

Про це повідомляють #Букви.

31 серпня американський телеканал C-Span розмістив на своєму вебсайті відео перемовин між президентом України Володимиром Зеленським та міністром оборони США Ллойдом Остіном. Також видання надало стенограму.

У першому абзаці стенограми телеканал неправильно передав прізвище Володимира Зеленського, назвавши його «президентом Левінські».

Знімок екрану з вебсайту c-span.org
Знімок екрану з вебсайту c-span.org

В інших місцях прізвище президента України написано правильно.

Крім того, телеканал у тому ж місці неправильно передав прізвище міністра оборони Андрія Тарана, назвавши його «міністром Теграном».

Офіційний вебсайт Пентагону зазначив, що за підсумками зустрічі сторони домовились, що США продовжуватимуть закликати Росію припинити незаконну окупацію Криму, а також будуть зміцнювати зв’язки між Україною та США.

На вебсайтах президента України та Міністерства оборони України також вийшли пресрелізи, в яких ішлося про зміцнення стратегічного партнерства в оборонній галузі.

Зауважимо, що прізвище «Левінські» у США асоціюється зі скандалом 1998 року, пов’язаним із 42-м президентом США Біллом Клінтоном і стажисткою Білого дому Монікою Левінські. Розслідування сексуальних стосунків між ними призвело до спроби імпічменту Клінтона. За надання неправдивих свідчень у суді про стосунки з 22-річною Монікою Левінські Клінтона оштрафували на $ 90 тисяч. Після цього його було виправдано за всіма пунктами звинувачень акта про імпічмент.

Читайте також: Зеленському подарували «Легку черепно-мозкову травму»

Схожі новини