Дистрофія, анемія, гіпоксія: Сенцов у листі до знайомої розповів про своє здоров’я

  • 29.08.2018, 09:58
  • 360

Продюсер Анна Паленчук, яка працює над постановкою п’єси Олега Сенцова «Номери», опублікувала уривок з його листа.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Я взагалі не вірю, що мене до них випустять (мова йде про наші зйомки), або що взагалі це станеться. Щоб зрозуміти про моє самопочуття, загугли: дистрофія, анемія, гіпоксія», — цитує Паленчук лист від режисера.

У коментарі «Радіо Свобода» продюсер розповіла подробиці. Сказала, що отримала листа після тривалої паузи: «На жаль, уже десь два тижні від Олега не було листів. І ось прийшов цей лист. Він відсканований і надісланий через ФСВП-систему (електронна система листування з ув’язненими Федеральної служби виконання покарань — Ред.). Цей лист написаний рукою Олега і з притаманним Олегу гумором. Це відповідь на мій лист від 17 серпня. А Олег, як я думаю, написав його 21 серпня. Хоча дата погано відсканована», — зазначає вона.

За словами Паленчук, вони із режисером багато листуються, проте, за її спостереженнями, він отримує не всю кореспонденцію: «Я пишу багато листів Олегу, ми ведемо постійну робочу комунікацію. Як я бачу, не всі мої листи до нього доходять. Наприклад, отримавши цього листа, я зрозуміла, що Олег не отримав мій лист про кастинг».

Додамо, що на початку серпня Паленчук повідомляла, що Сенцов не пише їй про стан свого здоров'я, щоб не засмучувати.

Кілька груп правозахисників, митців й інших публічних осіб неодноразово закликали російського президента Володимира Путіна помилувати Сенцова, але речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що для цього сам український режисер має просити про помилування. Сенцов досі заявляв, що Путіна ні про що просити не збирається.

Схожі новини