«Перший раз, коли Джон образився на мене», — Порошенко згадав про поїздку з Маккейном у Широкино

  • 26.08.2018, 18:57
  • 814

Під час робочої поїздки на Донеччину на зустрічі з керівниками дипломатичних представництв України за кордоном та українськими військовими 92 бригади Президент Петро Порошенко разом з дипломатами та українськими воїнами вшанував пам’ять американського сенатора Джона Маккейна, який пішов з життя.

«Є ще одна велика особистість, яка була тут разом зі мною напередодні Нового року 31 грудня. Її ім’я — Джон Маккейн. Великий державний діяч і великий друг України», — сказав Президент та згадав їх спільну поїздку до українських морських піхотинців в Широкино, повідомляє прес-служба глави держави.

«Коли я йому запропонував поїхати разом зі мною і привітати українських морпіхів в Широкино, він переніс свій візит до Грузії і сказав, що його місце тут, в Україні», — розповів Петро Порошенко.

Він нагадав, як тоді за 10 км, коли вони разом з сенатором під’їжджали до Широкино, Служба безпеки Президента повідомила, що позиції наших морпіхів були обстріляні.

«Я сказав Джону — ти американський сенатор, тобі не обов’язково там бути. Я, як Президент маю бути зі своїми воїнами. І це перший раз, коли Джон образився на мене, навіть за те, що я подумав йому це запропонувати», — згадав Президент.

«Він казав: Росія заплатить свою велику ціну за цю абсолютно безвідповідальну авантюру. І він все своє життя після цього присвячував тому, щоб захистити Україну і українців», — додав Петро Порошенко.

Президент доручив Послу України в США організувати взаємодію з американською стороною для вшанування пам’яті Джона Маккейна. Присутні вшанували пам’ять сенатора хвилиною мовчання.

Схожі новини