Камерон Діаз завершує кар'єру в кіно

Голлівудська актриса Камерон Діаз має намір завершити кар'єру в кіноіндустрії.

Про це повідомила приятелька кінозірки, актриса Сельма Блер в одному з інтерв'ю, передає nv.ua. Колега Діаз зазначила, що про своє бажання піти з кіно вона повідомила їй під час недавньої зустрічі, коли вони обговорювали спільні зйомки у фільмі 2002 року Милашка.

“Нещодавно ми зустрілися за ланчем з Камерон. Ми згадували зйомки у фільмі Милашка. Мені б хотілося, щоб у цій чудовій мелодрами з'явилося продовження, але Камерон не хоче нічого чути про сіквел. Вона сказала, що йде з кіно”, - повідомила Блер.

Вона також додала, що Діаз має намір присвятити себе сім'ї. Нагадаємо, в травні 2014 року стало відомо, що зірка Ангелів Чарлі зустрічається з Бенджі Медденом, гітаристом і бек-вокалістом групи Good Charlotte.

У січні 2015 року Діаз і Медден офіційно узаконили свої стосунки, а через 2 роки оголосили про намір усиновити дитину. Крім того, в американській пресі з'явилися чутки про вагітність актриси, яка різко набрала зайву вагу і стала прикривати живіт на публіці.

“Камерон більше не потрібно зніматися в кіно. У неї чудове життя і я не бачу жодної причини, по якій вона б захотіла повернутися до роботи в кіноіндустрії. Вона щаслива!”», - додала Блер.

Нагадаємо, останнім фільмом, в зйомках якого взяла участь Камерон Діаз, стала музична комедія Енні 2014 року.