Чи правда, що носити чуже взуття — йти дорогою минулого власника?
Езотерик переконує, кожна річ з іншої людини зберігає енергетику колишнього власника. Якщо одяг отримав позитивний заряд, тоді все гаразд. А якщо ні?
/wz.lviv.ua/images/articles/_cover/532030/vzuttia.jpg)
Ох, як давно «секонди» завоювали популярність на ринку! Брендові речі можна придбати за копійки. Тому у день оновлення товару перед цими магазинами вишиковується черга, що нагадує часи совдепії, коли за милом, маслом, пральним порошком… треба було стояти мало не пів дня. Досвідчені шопоголіки і знавці брендів знають, що «ширпотреб» брати не треба. Нехай буде одна річ, але фірмова!
Думки науковців і езотериків розходяться — варто чи ні купувати після когось щось — нехай навіть і брендове. І якщо шмату — светр, джинси, сукню можна випрати, то як зробити «хімчистку» мештам чи черевикам?
Прочитала на одному зі сайтів про те, що «наші предки були переконані: одягати чужий одяг і взуття категорично заборонено». Не знаю, які предки і в яких країнах дотримувалися цього, але, пригадую, як розповідала моя мама, що ще у 60−70 роках минулого століття, до прикладу, весільну сукню передавали, як реліквію — від хати до хати. Скільки наречених присягали на вірність і вічну любов у тій самій сукні. І ніхто тоді навіть не задумувався, що може чиюсь долю «вбрати» на себе. Головне, щоб наречена з 50-м розміром вмістилася у 42-й. Бо тоді «есок», «емок» і «ельок» ніхто не знав.
Ну, і справді, одяг можна випрати, вивісити, щоб річ висохла на сонці, яке вб'є усі мікроби. А що робити зі взуттям? От хтось вдягнув дорогі мешти (босоніжки, чоботи), але ходити в них не може. Не комфортно. Або ж підтискає на «улюблений мозоль». Звісно, людина виставляє на продаж на один з популярних сайтів у соцмережах. І що? Кому сподобається — купить.
Однак, як каже народне повір'я: носити чуже взуття — йти дорогою попереднього власника. Тобто власника нових (а насправді старих) мештів чекає те, що пройшла у них людина, яка їх продає чи дарує.
На думку езотерика Тамари, носити чужий одяг і взуття не можна. За словами пані Тамари, кожна річ з іншої людини зберігає енергетику колишнього власника чи власниці. «Добре, якщо одяг отримав позитивний заряд, — каже пані Тамара. — Тоді таке оновлення гардероба позитивно позначиться на житті нового господаря. Але ж до нового власника може перейти разом з обновкою і негативна енергетика колишнього власника. І що тоді? А тоді на цю людину чекає біль, біда і неприємності».
Купувати чи ні чиєсь взуття — справа кожного. Але якщо не хочете «проходити» чиюсь долю тоді краще не беріть. Ані на секонді, ані на сайтах з продажу, ані у подарунок…