Білі огірки для екзотики і смачних салатів

Киянка Тамара Проскурня щороку висаджує на своїх грядках безліч різноманітних овочів. Від кількості сортів томатів просто захоплює подих. Усі різні за формою, смаком, забарвленням

Білі огірки тішать щедрим урожаєм та ніжним смаком. Фото з архіву Тамари Проскурні.
Білі огірки тішать щедрим урожаєм та ніжним смаком. Фото з архіву Тамари Проскурні.

Солодкий перець – це взагалі окрема історія. На городі пані Тамари він просто б’є рекорди. Господині вдається вирощувати плоди-велетні, які навіть не поміща­ються у літрову банку.

Дивовижно серед зелених кущів виглядають фіолетові стручки гороху, котрі жінка за­морожує, аби взимку готувати смачні гарніри. Вражає і колек­ція гострих перців, що зібрана по цілому світу.

Проте цьогоріч справжньою дивиною стали білі огірки - Па­ризький корнішон білий. Вони потішили щедрим урожаєм та ніжним смаком.

Тамара Проскурня тривалий час займається вирощуванням овочів.
Тамара Проскурня тривалий час займається вирощуванням овочів.

Ґаздиня вирощувала їх роз­садним методом. Насіння (на­стільки дрібненьке, що іноді важко помітити) висівала в 20 числах квітня. Сходи з’явилися дружно.

На грядку розсаду пере­селила після 15 травня і два тижні поспіль накривала агро­волокном, щоб не пошкодили нічні заморозки. До того ж під укриттям огірки швидше роз­виваються.

Звісно, не варто забувати про підживлення. У кожну ямку під час садіння Тамара Про­скурня додавала перегній та калімагнезію. Що стосується поливу, то спекотної погоди площу рясно зволожує раз на тиждень.

Вегетаційний період Па­ризького корнішона сягає 54 дні. Плоди смачні, хрусткі, со­ковиті, з тоненькою шкіроч­кою. Рослини запилюються бджолами.

Із сортів, що сподобалися, пані Тамара завжди збирає насіння. Для цього залишає на кущі найкращі огірки – аби зістарілися-визріли. Зірвав­ши, кладе дозарюватися (до розм’якшення). Відтак роз­різає плоди навпіл, вибирає ложкою насіння, промиває та просушує.

Окрім Паризького корні­шона, в ентузіастки є гібридні «зелені» сорти Маша, Мураш­ка, Еколь, Кібрія, які щороку тішать щедрим урожаєм.

Оксана Бервін

Схожі новини