Передплатні кошти – основа нашої життєдіяльності!
Передплата на газети й журнали поділяється на два основні етапи – перше півріччя і друге півріччя (хоча можна передплатити і на місяць, і на квартал, і на рік).
Зазвичай читач передплачує улюблене видання на максимальний період. Раніше наші постійні читачі робили передплату на рік. Напередодні Нового року пішов на пошту, оформив квитанцію, заплатив гроші — і цілий рік маєш чистий спокій. Згодом ситуація змінилася. На жаль, не всі читачі могли одразу проплатити річну вартість. Тому ділили на частини — в основному на перше і друге півріччя.
Але якщо передплатна кампанія на наступний рік триває довго — від початку осені і аж до передостанніх днів грудня і супроводжується активною промоцією, то кампанія на друге півріччя коротка, швидкоплинна і менш помітна. Тому часто наші читачі, які оформили передплату газети на перше півріччя, просто забувають поновити її на друге півріччя. Якраз починається період відпусток, багато хто їде на дачі-городи, а цього року додався ще й карантин…
Розуміючи це, Укрпошта запропонувала нову зручну можливість передплатити улюблене видання — не виходячи зі своєї квартири чи будинку. Отже, відтепер, окрім традиційного способу передплати на пошті чи через свого листоношу, можна оформити передплату через Інтернет! Для цього достатньо зробити кілька кліків на вашому комп’ютері, смартфоні чи телефоні. Зайдіть на наш сайт — www.wz.lviv.ua — і там знайдете покрокову інструкцію.
Сподіваємося, нові можливості стануть поштовхом для наших постійних та нових читачів передплатити видання Видавничого Дому «Високий Замок». Варто нагадати, що передплатні кошти є основою нашої життєдіяльності. Попри складний період карантину, ми не пропустили ні одного випуску жодного нашого видання: працювали, щоб виконати свої зобов’язання перед читачами, насамперед передплатниками. Хоча деякі редакції призупинили вихід своїх газет і журналів.
На жаль, життя щоразу підкидає паперовим ЗМІ нові випробування та виклики. І лише разом з нашими читачами зможемо подолати це цунамі проблем.
До речі, у світі останнім часом намітилась чудова тенденція — мати свій паперовий примірник газети. Тримати у руках газету або читати ії «на каві» вважається ознакою хорошого тону. І свідчить про ренесанс якісних друкованих видань!