Передплата 2024 «Добра кухня»

Навіщо "куряча мафія" раптом почала Шевченком перейматися?

На правах реклами низка телеканалів розповідає, як менеджери та друзі "курячої мафії" з "Нашої Ряби" на Черкащині почали раптом "боротися" за визнання об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО Чернечої гори й Шевченківського національного заповідника, збираючи підписи місцевих жителів.

Палкими прихильниками Шевченка виявилися ті колишні депутати Черкаської обласної ради від Партії регіонів, які свого часу аплодували Януковичу-Тулубу-Герман за перетворення Музею Кобзаря на "бізнес-офіс російського банку", за будівництво біля могили Шевченка ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ найдорожчого в світі вертодрому для Януковича, яким тепер користується лише власник "Нашої Ряби" Юрій Косюк...

І найголовніше: "борються" за спадщину ЮНЕСКО ті "курятники", які біля Канева своїм смородом "вбивають" не лише селян усього Канівського району, а й туристів, що приїздять поклонитися нашому духовному Батьку!

Отож, пропоную збирачам підписів з "курячої мафії" спочатку звільнити це унікальне місце від викидів і жахливого смороду своїх підприємств і таким чином зробити можливим БОДАЙ ВІДВІДУВАННЯ САКРАЛЬНОГО ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ЗАПОВІДНИКА!

А ще — непогано було би викупити цей вертодром, яким, як відомо, нині користуються лише "курячі олігархи", і утримувати його за кошти фірми, а зекономлені бюджетні кошти пустити на утримання заповідника та завершення будівництва Шевченківського центру у Каневі.

А взагалі, принагідно нагадаю, що збір підписів за визнання об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО Чернечої гори — ідея зовсім не нова, а має бодай 28-річну історію…

Адже МОГИЛА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА І ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК з 1989 року є в офіційному переліку 15 українських об»єктів-кандидатів на включення до списку Всесвітньої спадщини!

Схожі новини