Понад 2,6 тисячі доларів за… дві канапки

Авіапасажир не знав, що в Австралії сендвічі з м’ясом треба задекларувати

Фото Sky News Australia.
Фото Sky News Australia.

Мандрівнику, який летів із індонезійського острова Балі до австралійського Дарвіна, не пощастило. Він не знав, що мусить задекларувати на митниці два сендвічі, придбані в Індонезії, тож не зробив цього. Як наслідок, дарвінські митники оштрафували чоловіка на… понад 2,6 тисячі австралійських доларів.

Чому за дві канапки з фаст-фуду такий високий штраф? Влада Австралії робить усе можливе, аби у цій країні не поширилася епідемія ящуру (хвороби свійських і диких копитних тварин), яка уразила острівну Індонезію. Саме тому авіапасажири, які завозять до Австралії будь-яке м’ясо (як от бургери), мусять його задекларувати — аби в разі чого можна було простежити шляхи поширення хвороби.

Запах канапок із м’ясом лабрадор відчув відразу…

Чоловік, який летів прилетів із Індонезії до Австралії, мав у рюкзаку, який був його ручною поклажею, сендвіч із яйцем і беконом McMuffin і круасан з шинкою, які придбав у «Макдональдсі», в аеропорту на острові Балі. Після прильоту до Дарвіна в Австралії авіапасажир, крім звичайних процедур на кордоні, пройшов додатковий контроль за участю спеціально навченого собаки.

Запах канапок із м’ясом лабрадор прикордонної служби відчув відразу…

За те, що любитель фаст-фуду провіз до Австралії м’ясну «контрабанду» (митниця трактувала сендвіч і круасан як «страви з потенційно високим біологічним ризиком»), його оштрафували аж на 2664 австралійські долари…
У такий спосіб звичайні канапки стали одними з найдорожчих у світі.

Схожі новини