Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Одразу заявив, що буде далі навчатись на льотчика»

В авіакатастрофі загинув випускник ліцею імені Героїв Крут Віталій Вільховий

Загиблому Віталію Вільховому було 20 років, родом він з міста Соснівка Львівської області. Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут закінчив в 2018 році і навчався на другому курсі Харківського університету Повітряних сил Збройних Сил України ім. Кожедуба.

Віталій Вільховий, фото з відкритих джерел
Віталій Вільховий, фото з відкритих джерел

Заступник начальника з виховної роботи Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Тарас Гривул розповів, що курсант відрізнявся від однолітків і був цілеспрямованим.

«У Ліцей прийшов, щоб продовжити службу, одразу заявив, що буде далі йти навчатись на льотчика. З точки зору навчання його дуже позитивно характеризували: був командиром відділення, далі — заступником командира взводу, а це найбільш відповідальна особа. Для своїх побратимів був лідером і мав авторитет», — розповів у коментарі «ВЗ» Тарас Гривул.

Віталій Вільховий помер близько 10.50 в реанімації лікарні, куди його доставили з 90% опіків тіла. Лікарі всю ніч і ранок боролися за його життя, проте безуспішно.

Віталій Вільховий
Віталій Вільховий

Додамо, у Львові оголосили День жалоби за загиблими у пам'ять про загиблих у катастрофі на Харківщині. На знак скорботи за померлими в наслідок падіння військового літака у Харківській області приспустили Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних будівлях міста Львова, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території міста.

Віталій Вільховий, фото з відкритих джерел
Віталій Вільховий, фото з відкритих джерел

Схожі новини