Стало відомо, кому належить "бункер зброї" під Києвом
- 05.11.2016, 11:51
- 6 752
Підземна схованка зброї та боєприпасів під Києвом офіційно була складом абсолютно легального київського інтернет-магазину "Парабелум".
Про це пише "Українська правда".
"Всі товари у нас вже були перевірені-переперевірені, вони знають, що все деактивовано і за законом після порізки це вже не називається зброєю — це товари народного споживання — макети. На всі ці макети є документи, надані Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС, також є документи про результати попередніх обшуків", — заявила представниця магазину.
Вона додала, що весь товар офіційно продається, його купують навчальні центри, школи для навчання поводження зі зброєю, любителі, телевізійники для зйомок тощо. Власникові не розповіли, що буде обшук в підземному сховищі. В цей же час проводили обшук і в магазині. Однак, за результатами обшуку в магазині експерт підтвердив, що весь товар відповідає товарам народного споживання.
Під Києвом виявлено бункер з вражаючим арсеналом зброї
У передмісті Києва правоохоронці виявили арсенал зброї, що зберігався у підземному бункері.
Про це повідомляє Прокуратура міста Києва.
Працівниками місцевої прокуратури №8 спільно із співробітниками кіберполіції та карного розшуку Нацполіції у передмісті столиці виявлено підземне сховище з великим арсеналом зброї та боєприпасів.
Схованка була облаштована у підземному бункері на території дачного поселення у Бориспільському районі на Київщині.
Під час обшуку, який проводився із залученням фахівців вибухово-технічної служби та кінологічного центру, правоохоронці виявили 60 предметів, зовні схожих на ракети до установок "Град", 2 предмети, схожі на знаряддя до БМП (бойової машини піхоти), 4 предмети, схожі на боєприпаси до ПЗРК (переносного зенітно-ракетного комплексу), близько 200 одиниць зброї, схожих на протитанкові міни, СПГ (станковий протитанковий гранатомет), РПГ (ручний протитанковий гранатомет) та бронебійні снаряди. Також у приміщенні виявлено бронетранспортер.
Наразі обшуки тривають. Після їх завершення вилучені предмети будуть направлені на експертизу.
В рамках досудового розслідування, розпочатого за ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), встановлюється канал надходження виявленого арсеналу.