Чоловіка засудили до майже 500 років вʼязниці за організацію собачих боїв
- 06.02.2025, 20:15
- 629
В американському штаті Джорджія 57-річного Вінсента Лемарка Баррелла засудили до 475 років увʼязнення за організацію собачих боїв і жорстоке поводження з тваринами. Це найдовший відомий термін за цими статтями
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/527583/5265222892776450398.jpg)
Cправу розпочали у листопаді 2022 року. Курʼєр Amazon помітив на подвірʼї Баррелла кілька собак, привʼязаних важкими ланцюгами, і повідомив поліції. Коли шериф прибув, то знайшов на подвірʼї та вдома Баррелла 107 собак із ознаками жорстокого поводження.
Більшість знайдених собак були пітбулями, але й траплялися собаки змішаних порід. Деяких з них Баррелл привʼязував на подвірʼї власного будинку, а деяких тримав у підвалі — він не виводив їх надвір, тому усе приміщення було у собачій сечі та фекаліях. Більшість собак недоїдали.
Поліція виявила, що Баррелл причетний до організації собачих боїв. Він тренував тварин проявляти агресію. У його будинку знайшли бігову доріжку спеціально для собак, місце для розведення тварин і довгу палицю, якою він розтискав щелепи собак під час бійки. Також знайшли документи, повʼязані із іншими організаторами боїв, аптечку з ліками для тварин і контракти на продаж собак.
Лікарі оглянули собак — у більшості були шрами на тілі від бійок, а в деяких вирвані зуби. Деяких собак конфіскували, а інших забрала благодійна організація Friends of the Forlorn Animal Rescue, яка допомагає тваринам.
Серед знайдених у Баррелла собак була й двомісячна Бебі Шарк. Вона також брала участь у собачих боях. Та після того, як її вилучили із токсичного середовища, вона стала ласкавою та ніжною до людей.
Наразі невідомо, чи подасть Баррелл апеляцію на вирок. У суді він заперечував причетність до організації собачих боїв. Його адвокат не відповів на звернення журналістів.