Україна повернула ще трьох дітей із окупованої Херсонщини
- 01.05.2024, 16:15
- 373
На підконтрольну Україні територію повернули ще одну дівчинку та двох хлопчиків із тимчасово окупованої Херсонщини
![Фото ілюстративне із сайту Pexels](https://wz.lviv.ua/img/360x200/8/pexelsmargaretweir142887620530-678ffe24.jpg)
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«Це — 11-річна дівчинка, яка залишилася без нагляду дорослих і ризикувала опинитися в окупаційному сиротинці. Над її поверненням працювала організація „Save Ukraine“, органи опіки та піклування, служби у справах дітей. Це було надскладне і термінове завдання», — розповів він.
Разом із дівчиною виїхали ще двоє хлопчиків 9-ти та 13-ти років. Їх на окупованій території доглядав старший повнолітній брат, який ризикував потрапити до армії рі.
За словами очільника Херсонської ОВА, наразі діти у безпеці. З ними працюють медики та психологи. Також Прокудін зазначив, що з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалося повернути 66 дітей із Херсонської області.