Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Донецькій області триває четверта хвиля евакуації дітей, — Нацполіція

  • 09.11.2023, 13:30
  • 240

Донеччина під постійними обстрілами, тому поліція та евакуаційні групи працюють на всіх напрямках і здійснюють обов’язкову евакуацію, зокрема — дітей

Фото поліції
Фото поліції

Наразі у Торецькій громаді перебувають 124 дитини, а у Торецьку — 84 дитини.

Про це розповіла начальниця відділу комунікації Нацполіції Донецької області Олександра Гаврилко.

«На Донеччині ситуація складна, як і завжди, відбуваються постійні обстріли. Документуємо наслідки обстрілів і на Авдіївському, і на Бахмутському, і на Торецькому напрямках. За останню добу, на жаль, маємо загиблих людей, дві цивільні особи. Щодо доби потому, то відомо про загибель цілої родини, троє людей на Великоновосілківському напрямку у селі Богатир. На жаль, обстріли тривають, продовжують гинути цивільні люди», — зазначила вона.

За даними Гаврилко, поліція та евакуаційні групи «Білі янголи» працюють на всіх напрямках і здійснюють обов’язкову евакуацію, а також примусову евакуацію дітей.

За її словами, зараз відбувається четверта хвиля примусової евакуації на різних напрямках: це розпочалося із Бахмута, потім перейшли на Бахмутській район, далі на Мар'їнський та Красногорівський напрямки, де вже не залишилося дітей.

«Зараз триває четверта хвиля примусової евакуації, яка відбувається у декількох Красногорівських та Очеретинських громадах, також у Торецькій громаді. На Торецькому напрямку у нас йде найактивніша евакуація, зараз ми працюємо над самим містом та прилеглими територіями. Станом на сьогодні у Торецькій громаді залишилося 124 дитини, а у самому Торецьку — 84 дитини, і це дійсно дуже багато», — підсумувала начальниця відділу комунікації Нацполіції.

Схожі новини