Передплата 2024 «Добрий господар»

Партія квадрокоптерів для захисників

  • 27.09.2023, 17:48
  • 609

Порошенко під час поїздки на східний фронт передав у 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс» партію квадрокоптерів DJI Mavic 3 PRO

Степан Барна — депутат Тернопільської обласної ради, екснародний депутат України, голова Тернопільської ОДА у 2015−2019 рр., з 24 лютого 2022 року на фронті. Зараз Барна — сержант 10-ої ОГШБр. Зі своєю бригадою він пройшов найгарячіші напрямки фронту, починаючи від Київщини та Житомирщини до околиць Бахмута на Донеччині.

Третє покоління «Мавіків» дуже люблять у ЗСУ — вони легкі, швидкі і компактні. Потреба в них не зменшується — на передовій це фактично розхідний матеріал. Дрони призначені насамперед для розвідки, але українські військові навчилися оснащувати їх вибуховими пристроями і часто використовують їх як зброю для знищення ворожої техніки і живої сили.

DJI Mavic 3 PRO оснащений трьома камерами, має потужну батарею, яка забезпечує до 43 хвилин польоту, може знімати і вдень, і вночі, передає відео на відстань до 15 кілометрів. Степан Барна подякував Порошенку за квадрокоптери і сказав, що два з них хоче передати побратимам із Сил спеціальних операцій: «Бо їм теж дуже треба».

«Друже Степан Барна, дивувати — це твоя друга професія. Тільки послухайте, ми привезли Степану 5 „Мавіків“ для роботи його „Едельвейсу“ в околицях Бахмуту. А він, прямо під час передачі, віддав два з них для наших бійців з ССО», — розповів Порошенко у соцмережах.

«Вони роблять одну роботу — нищать ворога. А у нас всіх спільна мета і досягнемо її, тільки якщо діятимемо разом. А Степан показав — як робити це правильно. Єдине, що тепер нам доведеться акти прийому-передачі переписувати», — констатує пʼятий президент.

Схожі новини