Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

На кордоні з ЄС виявили вже двадцять четвертого загиблого від початку повномасштабної війни українського чоловіка

  • 20.09.2023, 16:20
  • 627

Днями на території Румунії, неподалік від кордону з Україною, виявили тіло людини, на яке, пробираючись горами, натрапив турист

Попередньо відомо, що загиблий був мешканцем Запоріжжя 1988 року народження. Його виявили у важкодоступних горах навпроти ділянки відділу прикордонної служби «Шибени» (Івано-Франківська область).

За зовнішніми ознаками — тіло, скоріше навіть — скелет у теплому одязі — пролежало там тривалий час.

Варто зазначити, що від початку повномасштабної війни — це вже двадцять четвертий зафіксований випадок, коли український чоловік призовного віку загинув на кордоні України з країнами Євросоюзу. Попередні 23 були виявлені на кордоні з Румунією та Угорщиною на Закарпатті, з них 19 — біля річки Тиса. Зазвичай вони намагалися нелегально потрапити у країни, де немає війни та, за іронією долі, гинули під час такою подорожі. Подекуди небезпечний маршрут за великі гроші пропонують злочинці, які наживаються на організації незаконного переміщення осіб через кордон.

Такі випадки свідчать про те, що незаконний шлях через кордон, досить небезпечний. Черговим підтвердженням цього став ще один відносно недавній випадок на ділянці відділу прикордонної служби «Шибени», який стався з 32-річним чоловіком та завершився щасливо. Зрозумівши, що він виснажений і замерзає, заблукалий мандрівник зателефонував в ДСНС, і його знайшли рятувальники та прикордонники.

Тож, вирушаючи у такі незаконні мандрівки, треба зважити, чи варто це робити, бо надмірна впевненість у власних силах іноді призводить до трагічних наслідків.

Схожі новини