Напад на Україну є поразкою путіна, — Блінкен

  • 16.08.2023, 14:20
  • 492

володимир путін повинен зрозуміти, що продовження збройної агресії на території України є марним. Вторгення в Україну вже стало для нього стратегічним провалом

Ентоні Блінкен. Фото із мережі
Ентоні Блінкен. Фото із мережі

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

«Наступного тижня ми відзначатимемо півтора року повномасштабного вторгнення росії - півтора року бомбардувань українських шкіл і лікарень, використання як зброї продовольства і палива, вбивств і поранень тисяч українців і навіть викрадення українських дітей. Стільки ж часу народ України демонстрував видатну мужність і стійкість», — зазначив Блінкен.

За його словами, США та десятки інших країн продовжуватимуть надавати підтримку Україні, доки в ній не буде справедливого та міцного миру.

«Українці, за допомогою зусиль та ресурсів союзників і партнерів в усьому світі, змогли відстояти основні принципи — суверенітет, територіальну цілісність, незалежність. Вони досягли того, що вторгнення рф залишиться стратегічним провалом», — наголосив Блінкен.

За його словами, Держдеп США працює з українськими партнерами над довгостроковими зобов’язаннями у сфері безпеки, щоб допомогти Україні стримувати та, за необхідності, захищатися від майбутньої російської агресії.

«Україна має чітко розуміти неминучу природу нашої підтримки та підтримки багатьох інших країн, які візьмуть на себе аналогічні зобов’язання щодо України. Президент путін повинен чітко розуміти марність продовження своєї агресії», — підсумував Блінкен.

Схожі новини