В Одесі знайшли тіло внука засновника ринку «Сьомий кілометр», — ЗМІ

  • 24.01.2023, 10:45
  • 884

На одеському узбережжі знайшли мертвим бізнесмена Віктора Добрянського

Віктор Добрянський. Фото із мережі
Віктор Добрянський. Фото із мережі

За інформацією ЗМІ, що підприємець претендував на те, аби володіти ринком «Сьомий кілометр», та перебував у розшуку вже понад пів року.

Про смерть Віктора Добрянського повідомили у понеділок, 23 січня. Востаннє його бачили у сауні поблизу пляжу, звідки він вийшов у спідній білизні.

Як пишуть журналісти з посиланням на власні джерела у поліції, Добрянського знайшли вранці на Трасі здоров’я.

Його дідусь заснував промтоварний ринок «Сьомий кілометр». Відтак, молодий бізнесмен претендував на те, аби ним заволодіти.

Напередодні він відпочивав у сауні на пляжі, звідки пішов в одній спідній білизні. Причини загибелі підприємця поки невідомі.

Також ЗМІ вказують, що Добрянський з літа 2022 року перебуває у розшуку у справі про протиправне заволодіння майном підприємства. Це статті 206, 209 та 205 Кримінального кодексу нашої держави: про легалізацію або «відмивання» майна, отриманого злочинним шляхом, та підробку реєстраційних документів. Ймовірно, Добрянський-молодший підробив договір купівлі-продажу компанії «Віктор Д», якій належить «Сьомий кілометр». Тоді власницею фірми була його мати. Пізніше суд визнав цей документ недійсним.

Схожі новини