Українські волейболістки вперше стали володарками Кубку націй!
У Будапешті (Угорщина) завершилися фінальні змагання жіночого Кубку націй CEV (Nations Cup) із пляжного волейболу. Фантастично вдало виступила у ньому збірна України у складі Єви Сердюк, Дар'ї Романюк, Валентини Давидової й Ангеліни Хміль які вибороли головний трофей турніру, вперше ставши володарками головного трофею
Спочатку, у груповому раунді, наші дівчата грали проти нідерландок, словенок та угорок, і перемогли у 5 з 6 поєдинків. У півфіналі збірна України здолала збірну Словенії (2:0), і здобула можливість поборотися за головний трофей, де її суперницями виявились пляжниці Італії.
У напруженій боротьбі українки здолали збірну Італії 2:1 і вперше в історії виграли Кубку націй CEV.
Боротьба у цьому поєдинку була дуже напруженою. У першій партії Валентина Давидова та Ангеліна Хміль впевнено переграли італійський дует Клаудія Скамполі/Джада Б’янкі - 2:0 (23:21, 21:17).
Однак представниці команд-суперниць Валентина Готтарді та Река Орсі змогли зрівняти рахунок у другій зустрічі, здолавши українську пару Дар’я Романюк/Єва Сердюк — 2:1 (21:14, 16:21, 15:8). Тож рахунок став 1:1.
Долю фіналу вирішив «золотий сет». У ньому Єва Сердюк та Ангеліна Хміль проявили характер і принесли Україні переможне очко, здолавши опір італійської пари Валентина Готтарді/Клаудія Скамполі - 15:12.
Так, ставши найкращою командою цьогорічного турніру, наша збірна не лише зробила крок уперед, порівняно із минулорічним розіграшем, де вона здобула «срібло», але й вписала золотими літерами першу історичну перемогу вітчизняного пляжного волейболу у цьому турнірі!