Передплата 2024 «Добрий господар»

Україні потрібні британські танки

  • 11.01.2023, 09:20
  • 566

Танки і БТРи від партнерів по антипутінській коаліції допоможуть Україні у наступі та звільнення своєї землі від окупаційних російських військ

Скрін із відео
Скрін із відео

Про це сказав Петро Попошенко в ефірі британського каналу Sky News.

«Це важливо, щоб під час зимово-весняної наступальної операції танк був знаряддям наступу України на сході та півдні», — підкреслив Порошенко.

«Я хочу подякувати британському уряду та британському народу за те, що моїй благодійній організації довірили привезти з Великобританії військові вантажівки, БТРи Spartan, генератори і багато іншого. І я дуже ціную, що ми маємо таку плідну співпрацю з Великою Британією, з британським народом і британським урядом, які видали ліцензії на постачання цього в Україну», — зауважив він.

«20 січня в Рамштайні буде зустріч антипутінської коаліції з метою остаточно вирішити питання про постачання як британських танків Challenger, так і німецького Leopard 2, а також БТР Bradley, і в тому числі французьких та німецьких БТРів», — наголосив Порошенко.

Він зазначив, що Україні потрібна ця зброя, щоб відкинути російські війська.

«Хочу лише нагадати, що це не лише допомога Україні. Це інвестиції в європейську безпеку, у британську безпеку, у глобальну безпеку. І це, безперечно, дуже ефективний крок», — сказав він.

Схожі новини