Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Домашніх тварин визнали законними членами родини

  • 08.01.2022, 19:45
  • 1 006

Іспанія визнала домашніх улюбленців законними членами родини, і тепер вони матимуть справжню ідентифікаційну картку у національній базі даних

Домашніх тварин визнали законними членами родини
Домашніх тварин визнали законними членами родини

Як повідомляє іспанська газета El País, домашніх тварин також можуть вносити до заповітів. Якщо заповітів немає, їх передадуть спадкоємцям, адміністративному органу або центру, що опікується покинутими тваринами. Якщо жоден із спадкоємців не хоче опікуватися твариною, її можуть передати третій особі для догляду та захисту.

Документ підтримали власники домашніх тварин.

«Тепер під час розлучень суд, так само, як і з дітьми, вирішуватиме, кому краще піклуватися про улюбленця. Котик чи песик дістанеться тому, у кого краща фінансова ситуація. А ще від тварин тепер буде складніше відмовитися й викинути на вулицю», — йдеться в сюжеті.

Також суди після розлучення можуть обмежити батькам можливість бачити своїх дітей, якщо з’ясується, що вони жорстоко поводилися зі своїми домашніми тваринами.

Окрім того, оновлене законодавство зазначає: якщо хтось знайшов загублену тварину, її слід передати власнику або людині, яка за нею доглядає, якщо немає ознак, що тварину покинули спеціально або що з неї знущалися.

У такому випадку треба буде повідомити про це у відповідні органи.

Читайте також: Коти можуть спровокувати пожежу

Фото умовне з відкритих джерел

Схожі новини