Киву "вигнали" з ОПЗЖ
- 21.10.2021, 13:15
- 830
Нардепа Іллю Киву виключили з партії ОПЗЖ
Про це Telegram-каналу PavlovskyNews розповіли в партії, передає «ДС».
«За привітання Путіна, за позицію щодо Бандери і за його деструктивну позицію, яка завдає шкоди партійній структурі, ми виключили його з партії і доб'ємося його виключення з фракції в парламенті», — сказав співрозмовник каналу.
Йдеться про рішення, яке ухвалила Полтавська обласна організація партії.
20 жовтня на зупинках громадського транспорту в Полтаві, Кременчуці, Лубнах і Решетилівці невідомі розклеїли листівки «Полтавщина без Киви». У тексті парламентарію Іллі Киві дорікають «жомовою ямою», на якій він нібито заробив великі гроші, і тим, що він ганьбить своєю поведінкою ОПЗЖ.
![Фото dsnews.ua](/images/news/2021/10/234567890(2).jpg)
Голова Полтавської обласної організації партії Олег Сазонов зібрав у Кременчуці збори облорганізації, де присутні поскаржилися на Киву і проголосували за його виключення з партії, пише «Vgorode.Полтава».
Читайте також: Нардеп Кива влаштував стрілянину в парку (відео)