Передплата 2024 ВЗ

Відбивна з профілем Трампа виграла у міжнародному конкурсі

  • 06.08.2021, 17:30
  • 704

Щоб знайти потрібний матеріал для карикатури, іспанський художник майже півроку ходив по м'ясних магазинах

52-річний іспанський художник-коллажіст Асьер Санс здобув перемогу на конкурсі карикатур World Humor Awards, який відбувся в італійському місті Сальсомаджоре.

У ньому взяли участь 250 художників з 75 країн світу, повідомляє Free News.

Перемогу в категорії «Гумористичний портрет» йому забезпечив шматок свинячої відбивної, що нагадує профіль 45-го президента США Дональда Трампа.

За словами Асьєра, він майже півроку ходив по м’ясних крамницях, щоб знайти ідеальну відбивну для реалізації свого творчого задуму.

Першу популярність Сансу приніс той же Дональд Трамп. Карикатура на політика, виконана в техніці колажу з бананом, свинячою ковбасою чорізо і вареною ковбасою мортаделла, привернула увагу громадськості. Робота іспанця була виставлена ​​в Лондонському музеї дизайну (2018), ставши першим вірусним колажем в світі.

Свою кар'єру художник розпочав ще в 18 років.

Він спеціалізується на спортивному, соціально-економічному і політичному гуморі, публікується в важливих міжнародних ЗМІ. Один з його колажів став частиною книги Бена Арогандада «Fake Views? Обкладинки книг Дональда Трампа», де зібрані найкращі обкладинки про Трампа, видані по всьому світу.

У художника є свій сайт, де представлені найрізноманітніші роботи: від сатиричних колажів з продуктів і підручних матеріалів до мальованих карикатур.

Згідно з умовами конкурсу World Humor Awards, який в цьому році відбувся вже вшосте, нагородження переможців відбудеться 28 серпня.

Читайте також: Львівський школяр робив меми на вчителів. Поплатився за це його батько

Схожі новини