Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

В Україні створять інтернет-портал про події в ОРДЛО та в Криму

  • 22.12.2020, 18:30
  • 480

В Україні створять інтернет-портал про ключові події та злочини на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецькій та Луганській областях

Відповідний меморандум підписали Офіс генпрокурора, Представництво президента в А Р Крим та Український інститут національної пам'яті, йдеться в повідомленні на сайті президента.

За словами представника президента в А Р Крим Антона Кориневича, українці мають право знати правду про події окупації українських територій.

«Передбачається, що онлайн-ресурс міститиме найрізноманітніші дані, зокрема: свідчення очевидців, архівні джерела, інформацію ЗМІ, рішення та резолюції міжнародних організацій, фото- і відеоматеріали», — йдеться в повідомленні.

Як зазначив голова УІНП Антон Дробович, спочатку на порталі опублікують 30 історій про злочини, скоєні на тимчасово окупованій території: права людини, військові злочини, екологія, економіка. На ньому працюватиме система пошуку по особах, місцями та за часом.

В основу порталу будуть покладені результати роботи Офісу генпрокурора, факти та свідчення, задокументовані неурядовими організаціями.

За словами заступника генпрокурора Гюндуза Мамедова, правоохоронні органи розслідують понад 20 000 злочинів на окупованій території, в тому числі військові злочини та злочини проти людяності.

Схожі новини