Шарій заявив, що ОП замовив його вбивство: у Зеленського відреагували

  • 08.07.2020, 16:35
  • 1 072

Блогер Анатолій Шарій розповів, нібито в Офісі президента України замовили його вбивство

Водночас він назвав главу держави Володимир Зеленського злочинцем, а до організації його «ліквідації» нібито причетний заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко та його помічник Сергій Малихін. Відеозвернення Шарій опублікував у Facebook.

«Зеленський — злочинець, і тепер це не просто фігура мови. Офіс Президента замовив мою ліквідацію», — написав блогер.

У своєму відео Шарій показав написаний від руки текст, нібито із зізнанням про замовне вбивство.

«Ось ця заява була написана кілька годин тому в іспанську поліцію. У ній Олександр Золотухін вказує на те, що він отримав замовлення на політичне вбивство блогера Анатолія Шарія. Замовлення ним отримане, як він вказує, людьми, які мають безпосереднє відношення до Офісу президента України Зеленського», — зазначено на відео.

Читайте також: «Подарував Путін»: одіозний блогер Шарій володіє іспанською віллою за мільйон євро

Шарій додав, що Олександр Золотухін перебуває в розшуку МВС. Водночас він контактував із Сергієм Малихіним, який міг бути причетний до DOS-атаки на сайт OBOZREVATEL, після серії публікацій про Кирила Тимошенка і скандалу про гуманітарний вантаж із Китаю.

Крім того, блогер підтвердив дані про атаку помічника Тимошенка на видання.

«Видання OBOZREVATEL і низка інших почали публікувати розслідування щодо Кирила Тимошенка. Зокрема стосовно літака „Мрія“, який нібито був завантажений гуманітарною допомогою з Китаю, а в Україні пізніше товари за завищеними цінами реалізували через торгову мережу „Епіцентр“. В усіх розслідуваннях згадувався Тимошенко, а потім на OBOZREVATEL була досконала потужна DOS-атака. Пізніше з'явилася інформація, що організували цю атаку в Офісі президента. У мережі назвали ім'я замовника кібератак, яким виявився помічник Тимошенка Сергій Малихін. Малихін звертався до „Темного лицаря“ щодо послуг DOS-атаки. Повідомлялося, що ця атака коштувала ОПУ близько 25 тисяч доларів», — розповів блогер.

Також блогер опублікував відео, де чоловік, який назвався Золотухіним, розповів, що з ним нібито зв'язався підполковник СБУ, який попросив його організувати вбивство Шарія в Іспанії. За словами Золотухіна, він почав співпрацювати зі спецслужбами Іспанії, щоб викрити замовників.

Додамо, що Кирило Тимошенко відповів на звинувачення Анатолія Шарія в замовленні його ліквідації.

«Всі абсурдні висловлювання Шарія орієнтовані виключно на те, щоб привернути до себе увагу за будь-яку ціну і підняти свій рейтинг, і рейтинг своєї „недопартії“. Насправді ні Офісу президента, ні президенту особисто взагалі нецікаво, хто такий Шарій і чим він займається», — сказав чиновник.

Тимошенко додав, що Шарій будує свої заяви на обмані для підняття рейтингу.

«Хайп на брехні, створення штучних конфліктів — ось тактика Анатолія Шарія. Вона не має перспектив, як і будь-яка тактика, побудована на фейках», — сказав заступник голови ОПУ.

Шарій звинуватив ОП у замовленні його ліквідації та вказав на помічника Тимошенка Скриншот

Схожі новини