Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Італія скасовує карантин: що зараз відбувається в поглиненій коронавірусом країні

  • 03.05.2020, 10:32
  • 1 547

З 4 травня влада Італії знімає обмежувальні заходи у зв'язку з пандемією COVID-19. Місцеві жителі зможуть гуляти в парках, зустрічатися з рідними, але при цьому обов'язково дотримуватися дистанції і носити медичні маски.

Ближче до літа в країні відновлять роботу ресторанів і салонів краси. Що зараз відбувається в поглиненій коронавірусом країні — в матеріалі OBOZREVATEL.

Станом на 3 травня в Італії зареєстровано 209 328 заражених коронавірусом. Вилікуватися від захворювання вдалося 79 914 пацієнтам, 28 710 осіб померли. Так, число жертв в Італії і Великобританії майже зрівнялося. Там зареєстровано 28 131 смертей.

За останню добу в країні зафіксували 1 900 нових випадків коронавірусної інфекції. Тому знімати карантинні обмеження в Італії будуть обережно і поступово. Так, в Мілані розробляють спеціальний проект про життя після коронавірусу. Для цього на сайті мера пропонують свої ідеї всі бажаючі.

Читайте також: Франція продовжила режим надзвичайної ситуації через коронавірус до 24 липня

Крім того, на деяких ділянках доріг в місті планують значно знизити швидкість руху транспорту. Це зроблять для того, щоб власники ресторанів могли спокійно розставляти столики на вулиці і не порушувати соціальну дистанцію.

Планується, що влітку пляжі в Італії буде відкрито, місцеві жителі зможуть відпочивати там і купатися. При цьому для безпеки все обладнання буде проходити дезінфекцію. Також там введуть обмежувальні заходи, наприклад, зменшать кількість шезлонгів і збільшать відстані між ними. Для туристів Італія, ймовірно, буде закрита до кінця 2020 року.

Схожі новини