Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

"Єрмак дійсно пропонував людей на посаду заступника генпрокурора", - Венедіктова

  • 07.04.2020, 10:35
  • 926

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова заявляє, що голова Офісу президента Андрій Єрмак рекомендував їй людей, яких могли би розглядати на посаду заступників генпрокурора

Про це повідомляє Українська правда.

«Дивіться, ну, пан Єрмак мені правда рекомендував людей подивитися на заступників. Я подивилася і, на жаль, вони не підійшли мені.

І пан Єрмак жодним чином ні на чому не наполягав, він сказав: подивись, послухай і т.д.

Ігоря Коломойського я не бачила в житті і не спілкувалася з ним навіть по телефону, тобто він мені взагалі нікого не міг рекомендувати".

Вона додала, що з Єрмаком близько не знайома, але має з ним «робочі конструктивні відносини». Також, за словами генпрокурорки, у справі зі скандальними плівками з його братом голова Офісу президента до неї ніяк не звертався, лише просив «розібратися об’єктивно і не затягуючи».

Говорячи про призначення своїми заступниками Симоненка, Любовича (у медіа вже є інформація, що їх обох пов’язують з Єрмаком і Ігорем Коломойським, — ред.) та Мустецу (пов'язують з Іллею Павлюком, який допомагав Зе! Команді на виборах і мав свою групу у фракції, — ред) Венедіктова заявила, що обирала їх за «суто професіональними» критеріями.

Вона додала, що її завдання — відновити потужну державну інституцію, тому «логічно призначати заступників, які були прокурорами».

Читайте також: Тягне ковдру на себе: заступник генпрокурора пішов у відставку через тиск Венедіктової

Венедіктова розповіла, що людей в ОГПУ їй рекомендували різні люди: «і ті, які активісти, дуже багато людей, і пов'язаних з владою, і непов'язаних».

Зокрема, за її словами, Мустецу їй рекомендували «з прокурорського середовища», а не нардепи з групи Павлюка, як про це пишуть у ЗМІ.

Венедіктова також заявила, що інформація про те, що може бути відновлена військова прокуратура і що Мустеца залучений якраз під цю функцію, не відповідає дійсності.

За словами генпрокурорки, зараз Мустеца відповідає за міжнародне співробітництво і представництво в суді, але вона його розглядає на силовий блок — у Нацпол.

Схожі новини