Передплата 2024 «Добрий господар»

Новий рік — 2019: які вибрати прикраси що у жодному разі не можна вішати на ялинку

  • 14.12.2018, 20:17
  • 1 813

Обираючи іграшки для прикрашання новорічної ялинки, багато сімей керуються прикметами і традиціями, згідно з якими ялинкові прикраси слід вибирати у відповідності до кольорів та «смаків» символу прийдешнього року.

Новорічні прикраси 2019: які кольори обрати

2019 рік пройде під символом Жовтої Земляний Свині, яка любить золотий, жовтий, червоний, бежевий і коричневий кольори. Тобто, свинка віддає перевагу теплій кольоровій гаммі. Інститут кольору Pantone навіть стверджує, що головним кольором прийдешнього року є «життєствердний відтінок оранжевого з золотистими напівтонами» (living coral), або просто кораловий.
Вважається, що велика кількість цих квітів в домашньому декорі зарядять будинок позитивною енергією на весь наступний рік, пише УНІАН.

Також символ прийдешнього року оцінить блиск іскристого штучного снігу, перламутру, блискіток, золота і срібла на скляних кулях і бурульках.

Ну, і враховуючи те, що покровителька 2019 року — Земля, — бежеві, зелені та блакитні іграшки на ялинці посилять енергетику новорічного дерева і допоможуть привернути до вас удачу, щастя і добробут.

Які новорічні прикраси принесуть удачу

Свинка любить розкіш і затишок, тому при виборі ялинкових украшениий, варто звернути увагу на формові іграшки у вигляді поросят, кішок, птахів та інших тварин, а також казкових персонажів. До речі, якщо готові фігурки свині знайти не вдасться, то іграшки можна зробити своїми руками, вирізавши фігурки свиней з жовтого паперу. Святковий наряд ялинки чудово доповнять цукерки та фрукти, наприклад, мандарини або жовті яблука — улюблені ласощі свині.

Які прикраси можна вішати на ялинку в 2019 році

Іграшок чорного кольору варто уникати при декоруванні ялинки в цьому році. Чорні одноколірні кулі та інші подібні прикраси несуть важку енергетику і притягують негатив, тому їх вішати на ялинку не можна. Не рекомендується вішати на ялинку і матові однотонні прикраси інших кольорів. Такі новорічні іграшки мають слабку енергетикуА і навряд чи припадуть до смаку Свині, яка любить яскраві природні кольори.

Схожі новини