Оприлюднено імена всіх українських моряків, захоплених ФСБ у Керченській протоці

  • 27.11.2018, 18:35
  • 641

Опубліковано повний список імен 24 українських моряків, яких після збройного нападу в Керченській протоці 25 листопада захопили в полон російські прикордонники.

Про це повідомляє у Facebook журналіст «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

За його словами, цю інформацію отримано з матеріалів російського слідства, яке зараз окупанти ведуть проти незаконно затриманих українців.

То ж у полоні росіян перебувають такі українські моряки:

Будзило Ю.А.

Зінченко В.А.

Оприско А.А.

Цибізов С.А.

Артеменко А.А.

Терещенко В.А.

Семидоцький Є.В.

Беспальченко В.А.

Шевченко А.А.

Варимез В.К.

Власюк М.Б.

Головаш Б.О.

Чуліба С.Р.

Мельничук О.М.

Небилиця Б.П.

Костишин В.А.

Попов С.Н.

Без'язичний Ю.Ю.

Мокряк Р.Н.

Ейдер А.Д.

Сорока В.В.

Драч А.Л.

Лісовий В.В.

Гриценко Д.В.

Є інформація, що трьох поранених моряків прооперували в лікарнях Керчі. Російські ЗМІ оприлюднили їхні імена: 24-річний Андрій Артеменко, 27-річний Василь Сорока та 18-річний Андрій Ейдер.

Відомо, що Андрій Оприско є старшим матросом катера «Нікополь», Сергій Цибізов — матрос цього катера, Володимир Варимез — член екіпажу буксира «Яни Капу», лейтенант Роман Мокряк — командир катера «Бердянськ», старшина першої статті Олег Мельничук — командир буксира «Яни Капу», про Володимира Лісового відомо, що він капітан 3-го рангу, повідомляє Українська правда.

У ФСБ РФ заявляли, що допитали кількох моряків: СБУшника Андрія Драча, матроса Сергія Цибізова (перебували на катері «Нікополь»), капітана Володимира Лісового.

Високопоставлене джерело видання в Міністерстві закордонних справ підтверджує, що в російському полоні опинилося 24 українських військових. Водночас співрозмовник УП пояснив, що офіційно оприлюднювати списки ніхто не збирається, тому що для цього немає згоди військових та родичів затриманих моряків.

Схожі новини