Передплата 2024 ВЗ

Захоплений ФСБ РФ український моряк, що отримав поранення, зателефонував своїй дівчині та розповів про свій стан

  • 27.11.2018, 12:28
  • 600

Українському моряку Андрію Ейдеру, який отримав поранення під час тарану українського судна поблизу Керченської протоки, зробили операцію.

Про це він розповів сам своїй дівчині телефоном, повідомляє ТСН.

Як розповіли його родичі, Андрій зателефонував дівчині напередодні ввечері. Розповів, що йому зробили операцію та нині він перебуває у лікарні в Керчі. Також він зазначив, що отримав сколкові поранення, неважкі.

Що буде з усіма полоненими далі, моряк не знає. Рідні сподіваються, що вдасться налагодити постійний зв'язок з полоненим.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру «Яни Капу» і двом катерам «Бердянськ» і «Нікополь». Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем «Дон». Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон № 9338 «Про затвердження указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» на 30 днів у 10 областях.

Схожі новини