Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Із послушниці у розпусниці: після восьми років життя у монастирі черниця подалась у порно

  • 01.11.2018, 18:24
  • 3 095

Колумбійка Юді Пінеда, яка провела вісім років життя в монастирі, кардинально змінила життя й вирішила стати порномоделлю.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на видання The Mirror.

За словами дівчини, коли вона була школяркою, до її школи завітали черниці й розповіли про своє життя. Тоді Юді вирішила, що це її покликання, і в 10 років вступила до монастиря послушкою.

Пінеда почувала себе там «дуже щасливою», але коли виросла, закохалася у викладача теології. Тоді вона зрозуміла, що не зможе присвятити себе служінню богу і відмовитися від чоловіків, і залишила монастир.

Дівчина поселилася в місті Медельїн і влаштувалася на роботу в компанію Nestle. Там вона познайомилася з Хуаном Бустосом, який набирав вебкам-моделей для свого сайту для дорослих. Той покликав її працювати і запропонував щедрий заробіток.

Священик Пінеди порадив їй не погоджуватися на пропозицію, але вона не послухала його. Вона вважає свою роботу «порядною і артистичною» і не бачить в ній нічого поганого. Юда розповіла, що насолоджується мастурбацією та порнографією кожного дня, при цьому регулярно ходить до церкви і ніколи не пропускає недільну службу.

Схожі новини