Макрон на Генасамблеї ООН непомітно розкритикував Трампа, — ЗМІ

  • 26.09.2018, 15:26
  • 542

Президент Франції Еммануель Макрон відповів критикою на слова президента США Дональда Трампа про необхідність «ізолювати іранський режим» під час засідання Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, однак не згадав Сполучені Штати або лідера країни.

Про це пише французька газета Le Monde, передає УНІАН.

Американський лідер заявив про необхідність «ізоляції» Ірану під час засідання Генасамблеї ООН. У свою чергу його французький колега закликав до «діалогу та багатостороннього підходу» у вирішенні іранської кризи, пише газета.
«Цей шлях, односторонній, веде нас прямо до спаду і конфліктів, до узагальненої конфронтації всіх проти всіх на шкоду всім, навіть тим, хто вважає себе найсильнішим», — сказав Макрон, не називаючи імен.

Після цього президент Франції додав, що «односторонній тиск» не допоможе почати процес стабілізації ситуації в Ірані, відзначає видання. Макрон також закликав країни не підписувати торговельні угоди з державами, які не виконують умови Паризької угоди по клімату, без згадки Сполучених Штатів, які покинули договір в 2017 році. Президент Франції також закликав американського лідера дозволити Ірану продовжувати експорт нафти, пояснюючи це підтриманням світових цін на нафту.

Схожі новини