Передплата 2024 ВЗ

«Львів’янкою року» стала Христина Погранична

  • 05.05.2017, 17:17
  • 4 697

Львів святкує 761 рік. З цієї нагоди в Ратуші відбулись урочисті збори. Традиційно, від імені громади міста мер Львова Андрій Садовий вручив почесну відзнаку «Львів’янин року».

«Львів’янкою року» стала Христина Погранична
«Львів’янкою року» стала Христина Погранична

За вагомий особистий внесок та видатні спортивні досягнення, що сприяли підвищенню престижу м. Львова та України на державному і міжнародному рівнях, присвоїли звання «Львів’янин року» гімнастці, члену юніорської збірної України з художньої гімнастики, кандидату у майстри спорту, переможниці та призеру багатьох міжнародних та всеукраїнських турнірів з художньої гімнастики Пограничній Христині Олександрівні. Оскільки Христина вкотре захищає честь України на змаганнях за кордоном, нагороду отримала мати Христини - Погранична Христина Романівна.

«На жаль, Христина зараз перебуває за кордоном на планових міжнародних змаганнях, де виборює для України нові нагороди. Тому сьогодні я на її місці. Дуже важливо, що львівська громада у відкритому голосуванні підтримали кандидатуру Христини на звання «Львів’янин року». І також приємно, що влада долучилася до громадської думки і також вирішила присвоїти це звання. Хоча, насправді, це звання «Львів’янин року» треба розділити на двох людей, на мою доньку Христину і на її тренера Ірину Рудій. Тому що саме цей дует представляє Україну і наше місто Львів на світовій арені», - сказала Христина Романівна, мати гімнастки Христини Пограничної.

Джерело: city-adm.lviv.ua

Схожі новини