«Ворог - не Порошенко, ворог - путін»

Заява партії «Європейська Солідарність»

Всі «заяви» Медведчука на адресу Петра Порошенка – це очевидна інформаційна диверсія в інтересах-країни агресора, бо порушення внутрішньополітичної єдності сьогодні працюватиме не на українські інтереси.

Про це йдеться в заяві «Європейської Солідарності».

«Медведчук, який рятує свою шкуру від відповідальності за свою антиукраїнську діяльність, готовий «заявляти» будь-що про будь-кого. Це далеко не перші «сенсаційні» покази проти Порошенка, їх вже давали Портнов, Деркач, Онищенко, Жванія, Кузьмін та інші російські агенти. Немає жодних сумнівів, що слова про Порошенка Медведчуку написали замовники, тому й читав він їх з суфлера. «Оплатою» за ці «свідчення» було переведення в кращі умови перебування та обіцянки обміну», — йдеться в заяві.

«Нам прикро, що в умовах війни Служба безпеки України не розслідує справи про очевидну колаборацію з ворогом деяких генералів СБУ та депутатів Верховної Ради, а монтує яскраві політично мотивовані ролики з «псевдосвідченнями» Медведчука. І тому річ не у Медведчуку та його «показах», а в тім, що окремі представники влади, як-от Баканов і Татаров, у надзвичайно складний момент на фронті вдаються до відверто шкідницьких дій – порушують принцип внутрішньополітичної єдності. Цього принципу «Європейська Солідарність» дотримується з 24 лютого», — заявляють в «ЄС».

У партії наполягають, аби публічна дискусія між владою та опозицією повернутися на порядок денний може не раніше, ніж завершиться війна.

«Сьогодні ж маємо спільно працювати на перемогу. У нас є відповіді на всі питання. Тоді, як у влади точно немає відповідей на питання, які є в суспільства. Як могло статися так, що державний зрадник Медведчук став для влади джерелом достовірної інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону; чому з його соратників з колишньої ОПЗЖ влада формує лояльну до себе парламентську групу замість розслідування; і чому окремі діючі депутати з провладних груп і зі «Слуги народу» прямо колаборують з ворогом? Нас вже не здивує, якщо до справи проти Порошенка долучать покази путіна», — додають в «ЄС».

«Європейська Солідарність» закликає владу зберігати внутрішню єдність як запоруку перемоги.

«Ворог не Порошенко, ворог – путін. Війна чітко показала хто є хто: хто боровся і бореться за Україну, а хто хоче повторення вічних історичних сценаріїв розколу України зсередини. Ми – державники і переконані: спроби розпалити в Україні внутрішній конфлікт грають лише на руку москві. Сьогодні наше спільне завдання – зберегти Україну і звільнити українську землю від нашого споконвічного ворога – росії», — кажуть в партії.

Схожі новини