Передплата 2024 «Добра кухня»

Тримаємося разом у 2022-му!

Передплату також можна оформити онлайн

Якщо студенти живуть від сесії до сесії, полі­тики — від виборів до виборів, то друковані ви­дання — від однієї передплатної кампанії до ін­шої. І ніде правди діти — рік від року не легше…

Криза друкованих ЗМІ, яка триває вже не один рік, не додає нам життєвого оптимізму. Зрештою, до цієї перманентної кризи останніми роками дода­лися інші. Не буду їх перелічувати, всім вам вони добре знайомі.

Відтак щороку ми відчайдушно боремось за пе­редплатника, бо саме він є нашим фундаментом на наступний рік, гарантом, що газета потрібна, що на неї чекають, що вона житиме! Не буде передплатників — не буде міцного ґрунту, на якому трима­тимуться наш «Високий Замок» та інші наші дочір­ні видання. Але правда життя така, що кожного разу цей ґрунт потроху втікає з-під наших ніг… І ми пови­нні реагувати на ці невтішні реалії.

За останній рік, на жаль, ситуація не змінилась на ліпше. Тому з болем довелося відмовитися від випус­ку двох наших журналів — «Життя і Жінка» і «Маловідо­ма історія». Ці видання останніми роками були збиткові. Відсутність реклами і низька купівельна спроможність потенційних читачів дається взнаки. Попри все, ми залишаємося оптимістами і віримо у кращі часи, тож, можливо, колись відродимо випуск цих журналів.

Але інші наші видання — газети «Високий Замок», «Добрий господар», «Добре здоров’я», журнали «Добра кухня», «Неймовірні історії життя», «Вечірня казка» — продовжують жити! Власне завдяки вам, шановні читачі.

Передплатна кампанія на 2022 рік якраз вийшла на фінішну пряму. Тож звертаюсь до наших постійних і відданих читачів з проханням знайти час та можли­вість зайти у найближче поштове відділення і перед­платити наші видання — собі додому чи в офіс, або своїм батькам чи родичам. А може, друзям чи знайо­мим в інший регіон України як подарунок!

Для нас така ваша підтримка і солідарність є вкрай важливою, життєво необхідною. А ви нато­мість матимете цікаві і якісні інформаційні продук­ти, які роками завойовували у свого читача бездо­ганну репутацію! Тримаємося разом у 2022-му!

P. S. Передплату також можна оформити онлайн, тобто не обов’язково йти на пошту. Це можна зро­бити через свій телефон, смартфон або комп’ютер! Для цього достатньо зайти на наш сайт — wz.lviv.ua. І там знайдете відповідне посилання.

Нагадаємо, розпочалась акція від Укрпошти «Я люблю передплату». Нова передплатна кампанія — нові можливості. Передплачуйте та вигравайте подарунки!

Схожі новини