Переговорів у Мінську більше не буде, - Резніков

Українська делегація в ТКГ щодо Донбасу відмовилася продовжувати переговори в Мінську через антиукраїнську риторику в Білорусі

Про це повідомляє віцепрем'єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі «Свобода слова» на ICTV.

«Ми категорично повідомили, що не будемо брати участь у засіданнях ТКГ, якщо раптом завершаться карантинні обмеження і буде запропоновано продовжити консультації, як і раніше, у Мінську.

Ми пояснили, що українська делегація не буде спрямовувати своїх членів у Мінськ для зустрічей у реальному житті. Все одно доведеться шукати для зустрічей іншу країну та інше місто. Я думаю, оскільки сьогодні Білорусь поки що перебуває під впливом Російської Федерації, то для нас немає довіри до цієї території".

Читайте також: Кравчук знову закликав військових відповідати на кожен постріл противника на Донбасі

Резніков уточнив, що наразі у Білорусі домінує антиукраїнська риторика. На його думку, українські військові вже взяли це до уваги.

Нагадаємо, до початку пандемії Тристороння контактна група збиралась на перемовини у Мінську, проте через коронавірус консультації відбуваються у режимі відеоконференцій.

Схожі новини