Передплата 2024 «Добра кухня»

Петиція за звільнення Богдана набрала необхідні 25 тисяч голосів

  • 27.07.2019, 10:24
  • 1 591

Петиція з вимогою звільнити главу Адміністрації президента Андрія Богдана набрала на сайті президента необхідні 25 тисяч голосів.

Станом на 27 липня, петицію, оприлюднену 23 травня, підписало 25 097 людей. — повідомляє «Українська правда«

Ініціатором петиції є Андрій Качор

Підписанти вимагають звільнити Андрія Богдана з посади Глави Адміністрації Президента України, стверджуючи, що він «не має права займати посаду глави Адміністрації Президента України на підставі Закону України «Про очищення влади».

Попередню петицію, в якій громадяни вимагали відставки голови АП, президент Володимир Зеленський розглянув, проте залишив Богдана на посаді.

Нагадаємо:

Щоб президент розглянув петицію вона мусить зібрати не менше 25 тисяч підписів.

21 травня Президент Володимир Зеленський призначив главою своєї Адміністрації Андрія Богдана, який є його радником з юридичних питань та юристом олігарха Ігоря Коломойського.

Журналісти та громадські активісти стверджували, що Богдан не може протягом 10 років працювати на держслужбі до жовтня 2024 року. Він потрапляє під обмеження, бо двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича.

Заступник глави Адміністрації президента Зеленського Руслан Рябошапка заявив, що закон про очищення влади не поширюється на посади в органах державної влади.

Мін'юст заперечив Зеленському: Богдан потрапляє під люстрацію