BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Начальник ГУР Буданов прокоментував чутки про звільнення

  • 29.11.2024, 14:15
  • 730

Начальник Головного управління розвідники Міноборони України Кирило Буданов назвав «вкидом» чутки про ймовірний розгляд рішення про його звільнення

Фото: 24 канал
Фото: 24 канал

«На жаль, ці наративи в певний момент поширили в українському інформаційному просторі, багато тиражувала російська пропаганда. Але в цьому немає нічого дивного — вкидання чуток та дезінформації — це те, що роблять і для дестабілізації країни, і для дестабілізації команди», — сказав Буданов.

Раніше видання NV з посиланням на джерело в секторі безпеки та оборони України писало, що спроби звільнити Буданова можуть активізуватися у грудні. А найбільше цей процес буцімто лобіюють керівник Офісу президента Андрій Єрмак та заступник голови Служби безпеки Олександр Поклад. Останнього нібито хочуть призначити на посаду начальника ГУР.

Згодом у СБУ спростували інформацію про Поклада. Там зазначили, що «інформаційні вкиди щодо заступника глави СБУ зʼявляються систематично раз на місяць та мають схожу стилістику».

Сам Буданов, відповідаючи на питання про стосунки з Офісом президента, запевнив, що «це звичайний робочий формат». «Майже щодня доповідаю президенту по ситуації», — сказав глава ГУР.

Читайте також
Керівник Офісу президента проти того, щоб пов’язувати УПЦ з московським патріархатом…
14.04.2026
Керівник Офісу президента проти того, щоб пов’язувати УПЦ з московським патріархатом…

Президенту України Володимиру Зеленському не щастило з керівниками його канцелярії. Кожен з них ставав одіозним, був пов’язаний з гучними скандалами — чи то Андрій Богдан, чи то Андрій Єрмак… Кирило Буданов прийшов на цю посаду із крісла очільника військової контррозвідки. На четвертому місяці своєї нової роботи він спричинив суспільну тривогу неоднозначним баченням релігійної проблеми