Передплата 2025 «Добрий господар»

Хакери зламали телефон Трампа, — ЗМІ

  • 26.10.2024, 20:15
  • 825

Китайські хакери могли зламати телефони Дональда Трампа і Джей Ді Венса

Дональд Трамп і Джей Ді Венс. Фото The New York Times
Дональд Трамп і Джей Ді Венс. Фото The New York Times

Про це повідомляють джерела.

Згідно із їхніми даними, слідчі працюють над тим, щоб визначити, яку інформацію із телефонів могли викрасти, якщо таке викрадення було.

Джерело зазначає, що дані з телефонів Трампа і Венса могли мати вагоме значення для іноземних спецслужб. Дані про те, кому вони дзвонили і писали, як часто спілкувалися з певними людьми, і як довго розмовляли з ними, може бути дуже цінною для Китаю.

Такі дані про комунікацію були б ще кориснішими, якби хакери могли спостерігати за ними у режимі реального часу.

Цього тижня передвиборчий штаб Трампа отримав інформацію, що кандидат у президенти від Республіканської партії та його візаві були серед тих людей в уряді та поза ним, чиї телефонні номери стали мішенню для хакерських атак через проникнення в телефонні системи Verizon.

Джерела розповіли, що цілями також були демократи й, можливо, співробітники кампанії віцепрезидентки Камали Гарріс.