Передплата 2024 ВЗ

росія за три місяці втратила понад 80 тисяч людей, — ОСУВ «Хортиця»

  • 07.07.2024, 15:35
  • 325

На східному напрямку за три місяці - у квітні, травні та червні - росіяни втратили приблизно 82 тис. осіб

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин.

«Втрати ворога… за квітень за нашим напрямком понад 24 тис., за травень — понад 25 тис. (майже 26 тис.) і за червень майже 32 тис. Тобто загальна кільквсть за три місяці наступальних дій у районі як Часового Яру, так і по всій лінії фронту на східному напрямку, становить 82 тис. окупантів. Але ще ж є інші напрямки. До 90 тис. може дійти цифра», — сказав він.

Як вказано, це його коментар щодо інформації про те, що росіяни втратили в битві за Часів Яр із квітня вже 99 тис. убитими і пораненими.

«Щодо Часового Яру ця кількість (99 тис. убитими і пораненими) занадто велика. Там цифра за весь час часовоярської ворожої операції зі знищення мікрорайону „Квартал“ до 5 тис. особового російського складу(знищено. — Ред.)», — пояснив Волошин.

Також Волошин повідомив, що на ранок 7 липня по Часовому Яру зафіксовано 280 обстрілів із різних видів озброєння. Основна кількість обстрілів — південна частина міста Часів Яр. На напрямку зафіксовано 32 ворожі штурми.

«На цьому напрямку (це і Часів Яр, і ближче до Торецького) 103 окупанти знищено, 150 дістали поранень. Також знищено чимало техніки: це 5 БМП2, 5 гаубиць, 1 міномет, 4 бліндажі з ворогом, 1 склад із боєкомплектом, 1 склад із ПММ», — розповів речник.

Схожі новини