Передплата 2024 «Добра кухня»

На фронт привезли техніку підрозділам ППО та військовій авіації

  • 20.05.2024, 17:35
  • 369

Петро Порошенко привіз велику партію техніки у підрозділи протиповітряної оборони, радіотехнічної розвідки і тактичної авіації

Фото із сайту Євросолідарності
Фото із сайту Євросолідарності

Військові отримали екскаватор для будівництва фортифікацій, 4 прально-душових комплекси, 2 мобільні їдальні, вантажівку DAF Leyland у комплектації пересувної автомобільної майстерні, а також шини і генератори.

«Ви не побачите обличчя цих хлопців та дівчат. Та я переконаний, що про них напишуть у підручниках історії та військової справи. Повітряні Сили та радіотехнічна розвідка працюють злагоджено і оперативно. Тому вантаж, який ми їм привезли, створений, щоб заощадити час та збільшити ефективність виконання завдань», — написав Порошенко у соцмережах.

«Мобільні командні пункти, прально-душові комплекси та пересувні їдальні. ПАРМ, щоб ремонтувати техніку, а не гаяти час на ремонт в іншій області. Генератори, все ще дефіцитні шини для КрАЗ — важливі «дрібниці», — зазначив п’ятий Президент.

«Екскаватор, який забезпечуватиме будівництво для Повітряних Сил, „закопуватиме“ техніку, облаштовуватиме позиції та берегтиме життя. Будівництво ліній оборони повинно набирати обертів, бо багато часу вже згаяно», — констатував Порошенко.

«Радий був побачитися. Бережіть себе!», — написав Петро Порошенко.

Схожі новини