Передплата 2025 «Добрий господар»

«З моїх пісень можна дізнатися про моє життя»

Співачка SLAVIA з’явилася у кліпі «Дівка з перцем» з кругленьким животиком…

Кадр з кліпу
Кадр з кліпу

Українська співачка SLAVIA (Ярослава Притула) написала й випустила нову пісню «Дівка з перцем». Також артистка вже представила кліп на цю композицію. На деяких кадрах відео співачка постає у червоній сукні, що обтягує фігуру й підкреслює округлий животик.

Фани активно вітають співачку з майбутнім поповненням. Утім, і досі залишається таємницею, хто ж став батьком дитини? У кліпі на пісню «Дівка з перцем» SLAVIA показує романтичну історію кохання із загадковим чоловіком. Імовірно, це і є обранець артистки?

— З моїх пісень можна дізнатися багато, бо я сама собі пишу, — розповіла «ВЗ» співачка. — Власне через пісні розповідаю, що відбувається у моєму житті. «Дівка з перцем» — пісня не лише про мене, а й про суперсилу усіх українок. Своєю історією хочу надихнути жінок, які переживають з приводу розлучення. Якщо над собою працювати, розвиватися, можна отримати від життя багато чого хорошого. Ба більше, навіть прописати риси характеру того обранця, якого б хотіла мати за чоловіка. Бо іноді жінки лінуються озвучити певний набір рис характеру людини, яку б вони хотіли бачити поруч. Тож раджу усім жінкам вимріяти свого чоловіка, і обов’язково молитися і просити Бога, щоб усе це здійснилося.

— Саме так сталося і з вами?

— Так. Я молилася і випросила у Всевишнього усе те, що хотіла. Я собі чітко уявляла чоловіка, з яким хочу бути. Найважливіше, щоб йому було добре зі мною, а мені — з ним.

— Як ідеться у кліпі, ваш обранець має високе почуття гумору, як Чарлі Чаплін, красивий — як у кадрі. І, мабуть, дуже романтичний?

— Саме так. У мене було багато запитів. Мені було важливо, щоб мій чоловік ще й любив подорожувати, як і я.

— То хто він — музикант, медик, військовий?..

— Бізнесмен. Його звати Андрій.

— То незабаром ви з Андрієм станете батьками?

— Повторюся: у своїх піснях розповідаю про своє життя. І у кліпі «Дівка з перцем» я дуже правдива. У кліпі я — при надії. І так є насправді.

— Коли станеться ця щаслива подія?

— Моя мрія, щоб дитинка народилася у тому ж місяці, у якому народжений мій чоловік. Це мій улюблений місяць. Який — скажу згодом.

— А кого чекаєте — хлопчика чи дівчинку?

— Я просила, щоб мені не казали. Це моя перша дитина, то мені хочеться і синочка, і донечку. Маю певні передчуття, але хто буде, не знаю.