Передплата 2024 «Добрий господар»

Порошенко — «Людина десятиліття»: відзнака від NV

  • 17.05.2024, 20:09
  • 732

П’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко отримав відзнаку «Людина десятиліття» у категорії «Державні діячі» з нагоди ювілею видання NV. Церемонія вшанування найвидатніших українців за останні десять років відбулася в рамках Великого вечора з NV — медіакомпанії New Voice

Фото з Фейсбуку Петра Порошенка
Фото з Фейсбуку Петра Порошенка

«За останні 10 років ми пройшли величезну відстань. У 2014 році нас об'єднали спільні цінності: свобода, демократія, рух в Європу, відродження національної ідентичності — нашої армії, нашої мови, нашої віри. І держава почала відбудовуватися попри неймовірні виклики. Сьогодні NV опублікували список „Люди десятиліття“ і я маю за честь бути присутнім у ньому поруч із видатними людьми. Дякую кожному за його внесок у нашу ідентичність, у відбудову держави, у те, що ми вистояли. Зберегли країну, дали відсіч ворогу, стабілізували ситуацію, виграли час, почали реформи та розбудову. З людьми в цьому списку ми йдемо пліч-о-пліч вже багато років, працюємо разом. Ще 10 років тому в нас не було помісної церкви. 10 років тому в нас не було настільки сильної армії. 10 років тому навіть NV виходило російською мовою, а зараз про це вже страшно й подумати) Тільки подивіться, який величезний шлях ми пройшли, всі разом. Зараз, коли росія ставить під загрозу існування України, ми об'єднані як ніколи. Позаду у нас уже десятиліття дуже складного шляху, десятиліття труднощів та перемог, десятиліття уроків та досвіду. А попереду має бути Перемога і відбудова, і ми зробимо все для цього», — відреагував Порошенко у соцмережах.

Також видання відзначило чинного Главу держави Володимира Зеленського, колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ексголову НБУ Валерію Гонтареву та інших відомих українців. Серед відзначених — захисники України, священники, рятівники, меценати, митці, медійники, спортсмени — усі, хто рятував та прославляв нашу країну протягом цих надзвичайно бурхливих років — оборонці Азовсталі, Герой України Дмитро Коцюбайло, патріарх Любомир Гузар, парамедик Тайра, журналіст Віталій Портников, підприємець Олексій Вадатурський, тенісистка Еліна Світоліна, засновниця батальйону «Госпітальєри», народна депутатка від «ЄС» Яна Зінкевич, лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв. Живі і мертві, завдяки кому Україна витримала у найкритичніші моменти російської агресії.

Схожі новини