Передплата 2024 «Добрий господар»

«Прибутки від цінних паперів йдуть на ЗСУ, хто хоче — позмагайтеся зі мною»

  • 23.12.2023, 13:20
  • 449

Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий» повідомив, що інвестує в державні цінні папери США, Великої Британії і країн Євросоюзу, щоб отриманий прибуток спрямувати на допомогу ЗСУ

Фото із сайту Євросолідарності
Фото із сайту Євросолідарності

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення для потреб української армії куплена техніка, зброя та спорядження на суму 4 мільярди гривень. Порошенко також зауважив, що інформаційна атака проти нього в першу чергу шкодить інтересам України і погіршує складні стосунки з Угорщиною, яка наступного року головуватиме у Євросоюзі.

«Це була не тільки інформаційна атака. Це була пряма атака. Це була величезна дурниця, яка була організована Офісом президента у спробі не випустити мене. Вони роздавали директиви керівництву парламенту, яке було втягнуте в абсолютно брудну провокацію. СБУ, яка перетворилася в телеграм-канал Офісу президента. І далі зараз йдуть процеси, про які через моїх адвокатів всі будуть проінформовані», — сказав Порошенко.

«Про 37 мільйонів — це ситуація дуже проста. Це — брехня і провокація. Є спеціальний інвестиційний керуючий. Мета — забезпечити найбільшу доходність для того, щоб профінансувати Збройні Сили. Хто хоче позмагатися зі мною — будь ласка. Ми вийшли на рубіж 4 млрд грн з початку повномасштабного вторгнення», — говорить Петро Порошенко.

«Ми готові відзвітувати за кожну статтю. І для того, щоб ці чотири мільярди існували, ми маємо забезпечити максимізацію прибутку. Тоді інвестиційним керуючим було прийняте рішення: інвестувати в державні облігації, цінні папери — в першу чергу України, Сполучених Штатів і країн Європейського Союзу. Там є американські казначейські облігації (Treasuries), там є британські фунтові облігації, там є Європейського Союзу. А чому там зʼявилися угорські, румунські, болгарські - бо там найвища доходність, яка спрямовується Збройним Силам», — пояснює Порошенко.

«І тут вони подають цю позицію — „37 мільйонів Порошенко отримав від держави Угорщина“. Друзі мої, я отримав ще дохід напередодні зустрічі з нашими американськими партнерами від Уряду Сполучених Штатів. Напередодні зустрічі з британськими партнерами — від уряду Британії. Ці 37 мільйонів, до речі, це ж не дохід. Це просто повернення інвестицій. З яких сплачені, на відміну від вас, податки. Які задекларовані - на відміну від ваших автомобілів, ваших маєтків, і вашого всього», — звернувся він до організаторів цієї брудної кампанії.

«Сьогодні канал „1+1“, який належить Коломойському-Медведчуку, компанія УНІАН розповсюджують це, намагаються бити по Порошенку. Ви це робили останні двадцять років. Але потім — я нагадую вам, ви в 2004 році, і в 2013 році всім журналістським колективом виходили і вибачались за те, що ви брехали і виконували темники. Для мене темники, які зараз розповсюджують корисні ідіоти, які керують „марафоном“, і темники, які розповсюджував Медведчук в четвертому році, мають одну й ту саму природу», — пояснює пʼятий Президент.

«Брехня проти Порошенка, удари по Порошенку — я все це переживу. А от коли ви бʼєте цими ударами по Україні - бо це ви атакуєте, наприклад, Угорщину чи Словаччину. Вам будуть потрібні вже дуже скоро позитивні голосування. В 2024-му році. Сьогодні керівник апарату Стефанішиної наголосив, що реально і юридично переговори почнуться в середині 24 року. Я хочу вам нагадати — знаєте, хто буде головувати в Європейському Союзі в середині 24 року? Угорщина і її премʼєр-міністр Віктор Орбан. І ви тисячу разів прийдете і будете намагатися отримати одноголосне голосування з цих позицій», — резюмує Петро Порошенко.

Схожі новини