На лівобережжі Херсонщини окупантів більше, — речник
- 19.12.2023, 13:40
- 443
Наразі на лівобережжі Херсонщини перебувають значно більше окупаційних військ, ніж Сил оборони. Однак ЗСУ мають перевагу у мотивації
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/503407/7777.jpg)
Про це заявила речница Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк.
«Ось це — місія самогубця, однозначно. Адже правий берег — і вищий за лівий, і мости зруйновані. І підтримки там окупанти ніякої не мають. На лівому березі ситуація складна саме через те, що окупаційне військо там у великому обсязі. Дійсно, їх там більше за нас. Але ми візьмемо мотивацією», — пояснила Гуменюк.
Вона зазначила, що утримання плацдарму на лівобережжі Херсонської області має важливе значення насамперед для підтримки морального духу українців в окупації.
«По-перше, це дуже потужний психологічний момент для населення тимчасово окупованих територій. Люди перебувають вже майже два роки в окупації, і вони не мають іншого, більш потужного сигналу про те, що до них прийдуть, їх звільнять, ніж присутність наших військ на лівому березі. Також це дуже потужний психологічний момент і для окупаційних військ. Вони дійсно у дуже такому непростому стані, коли розуміють команду іти та штурмувати наші позиції», — додала речниця.