Передплата 2024 «Добрий господар»

Постачання снарядів в Україну зменшилося, — ЗМІ

  • 21.11.2023, 10:20
  • 265

Постачання США 155-мм артилерійських снарядів стандарту НАТО в Україну скоротилося «більш ніж на 30%» після початку війни Ізраїлю з ХАМАС

Фото ілюстративне із відкритих джерел
Фото ілюстративне із відкритих джерел

Частина американських запасів, що були для України, відправили до Ізраїлю.

Відомо, що 155-мм артилерійські снаряди, безумовно, є найважливішими боєприпасами для України в боротьбі з російськими військами, а частина американських запасів, що призначалися для України, були перенаправлені до Ізраїлю.

Офіційні особи США кілька разів заявляли, що постачання боєприпасів Ізраїлю не вплине на війну в Україні.

«Вони (офіційні особи США — ред.) говорили нам, що це не вплине на зобов’язання США, але це вплинуло», — зауважив анонімний український чиновник.

Чиновник повідомив, що запаси цих життєво важливих артилерійських снарядів становлять «близько 60−70% загальних постачань».

Однак представник Міністерства оборони США заявив, що скорочення боєприпасів «не має жодного відношення до того, що відбувається в секторі Газа».

Президентські пакети повноважень щодо скорочення запасів «починають складатися за кілька тижнів до цього, тому немає жодного зв’язку між тим, що відбувається у секторі Газа, і тим, що відбувається в Україні», наголосив чиновник.

Схожі новини