Передплата 2024 «Добрий господар»

На зустрічі з Міністром оборони Канади закликали підтримати пришвидшення вступу України в НАТО

  • 19.11.2023, 18:35
  • 347

Петро Порошенко в Галіфаксі на полях Міжнародного безпекового форуму провів зустріч із Міністром оборони Канади Білом Блером

Фото: Партія ЄС
Фото: Партія ЄС

Порошенко подякував за потужну військову допомогу, яку надає Канада для зміцнення обороноздатності України, зокрема оголошення пакету допомоги у розмірі 500 мільйонів канадських доларів.

«Відзначив активну участь Канади у тренуванні українських військових та підготовку пілотів на винищувачах F16. Наголосив на важливості продовження підтримки ЗСУ додатковими системами протиповітряної оборони, РЕБ, артилерійськими снарядами та евакуаційними автомобілями», — повідомив пʼятий президент у соцмережах.

«Звернувся до Міністра оборони Канади за підтримкою пришвидшення вступу України до НАТО як єдиної дієвої гарантії безпеки і для нашої держави, і для європейського континенту. Біл Блер запевнив, що Канада продовжить допомагати Україні і у відсічі російської агресії, і у зближенні з НАТО, адже цей курс підтримується і політичним істеблішментом Канади, і суспільством», — пише Петро Порошенко.

Схожі новини