Франція підготує сім тисяч українських військових, — ЗМІ
- 13.11.2023, 16:50
- 673
До кінця року Франція планує підготувати 7000 українських військових — у Польщі та французьких базах
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/501193/img8120.jpeg)
Партнери України продовжують готувати військових попри ситуацію в Ізраїлі.
Цього року Франція має намір підготувати 7000 українських військових у межах місії ЄС з військової допомоги Україні.
Відомо, що початковою метою ЄС було підготувати 15 тисяч захисників, але тепер загальна цифра має досягти 35 тисяч до кінця цього року. У Єврокомісії кажуть, що всі, окрім трьох із 27 країн-членів ЄС, а також Норвегія, яка не є членом ЄС, забезпечили навчальні курси.
За даними Пентагону, Штати підготували майже 18 тисяч військових, в основному в Німеччині, і ще тисячу готують.
За 17 місяців у Британії 30 тисяч солдатів швидко отримали вишкіл. Уряд Великої Британії каже, що програма навчання є безпрецедентною із часів Другої світової війни.
Окрім базової підготовки зі зброєю, надання першої медичної допомоги на полі бою та інших навичок, інструктори також передають спеціалізовані військові ноу-хау, починаючи від розмінування та ведення водних атак на борту невеликих човнів до ремонту обладнання, підготовки офіцерів і навіть допомоги українським військовим капеланам.